Yangına Dayanıklı Fiber Optik Kablo

0/5

Fire Warrior Yangına Dayanıklı Fiber Optik Kablolar idealdir ve yangın sırasında çalışması gereken hayati iletişim ve acil durum sistemleri sağlar. Kablo tasarımı, 750C'lik bir ateş altında 120 dakikaya kadar çalışmayı sağlar.

Yangına Dayanıklı Fiber Optik Kablo – Yangın Savaşçısı

0/5

Ses Geçirmez Kabinler, BT cihazlarını perakende mağazaları, ofisler veya koridorlar ve resepsiyonlar gibi ortamlarda barındırmak için uygun maliyetli bir çözümdür. Yüksek teknolojiye sahip bir çalışma alanındaki veya halka açık alanlardaki aktif BT ekipmanından kaynaklanan gürültü, stresi artırabilir, üretkenliği azaltabilir ve kârı etkileyebilir.

Ses Yalıtımlı Kabin

0/5

Daha iyi bir dünya için Fiber Hava Üfleme Makineleri teknolojisi. Fiber Kablo Hava Üfleme Makinaları ile zamandan tasarruf edebilirsiniz. İşe iyi bir planla başlamak daha iyidir. Projeniz için doğru makineyi önereceğiz. Şimdi Harekete Geçin!

Kablo Üfleme Makinası 24 mm'ye kadar Kablo Çapı

upcom

Şirketi Hakkında

Giriş

Upcom, her büyüklükteki kuruluş için bağlantı ve altyapı çözümleri sağlayan küresel bir kuruluştur. Upcom, endüstride eksiksiz ağ çözümleri sunar. Upcom, 2018 yılında merkezi Türkiye'de İstanbul'da olmak üzere kuruldu.

şirket yararı

Faydalar

Upcom, birden çok üreticinin karmaşık malzeme gereksinimlerini tek bir satın alma siparişi altında birleştirir.

Büyük ölçekli projeler için, nakit akışının daha iyi yönetilmesine yardımcı olmak için malzemeler bir programa göre hazırlanıp teslim edilebilir.

uyumluluk standardı

Şirketi Hakkında

Standartlar ve Uygunluklar

Upcom bileşenleri, aşağıdakiler gibi kuruluşlar tarafından yayınlanan en son uluslararası standartlarla müşteri beklentilerini karşılamak ve hatta aşmak için son teknoloji onaylı tesislerde üretilmektedir.

IEC, ISO/IEC, TIA/EIA, ITU-T ve Telcordia GR-326-Core.

Fiber Optik Kablolar: Sıkı Tampon ve Gevşek Tüp, Veri/Lan Kabloları: Cat5e, Kat6, Cat6A ve Cat7, Data Lan Kabloları
Cat6a Veri Kablosu, Dış Mekan Zırhlı Fiber Optik Kablo, Metalik Olmayan Zırhlı Fiber Optik Kablo B2ca Fiber Optik Kablolar, Breakout Fiber Optik Kablo, MPO Kablo, FTTH Saplama Kablosu.

Duvar Montajı, Dikili Tip, ETSI, Ses Korumalı, IP Dereceli, Rack Kabinet, Duvar Tipi Data Kabinetleri, IP55 Muhafaza, Ses Yalıtımlı Kabin, Dış Mekan Kabini, Bağlantı Panelleri/Sonlandırma Paneli.

Elyaf saç örgüsü, posta kablosu, Fiber Optik Kablolar, Fiber Optik Ara Paneller, Adaptörler, Zayıflatıcılar, Ara Kablolar, Pigtailler, Medya Dönüştürücüler ve Şasiler, MPO Kasetler, Ayırıcılar, Dome Kapaklar, Satır içi kapatma, Fiber Optik Sonlandırma Kutuları

Modüler Fişler, Lan Kablosu Test Cihazı, Keystone Jakı, Bakır Montaj Alet Kiti, Sıkma Aletleri, Sıyırma Aletleri, Zımba Aletleri, Bağlantı Panelleri, Yüz Plakaları, Yüzeye Montaj Kutuları, Yama Kabloları.

Ağ ürünleri bizim uzmanlığımızdır ve biz daha hızlı ve daha iyi olanları tedarik ediyoruz.

En İyi Ekleme Yöntemi?

İki uzunluktaki fiber optik kabloyu birbirine eklerken, her ikisi de esasen aynı sonucu veren bilinen iki yöntemden (füzyon birleştirme ve mekanik birleştirme) birini seçmelisiniz - daha önce ayrı olan iki fiber uzunluğu arasında güvenli bir bağlantı.

O halde daha fazla uzatmadan başlayalım.

Keskin bir köşe etrafında fiber

Geçmişte, slack depolamayı nereye ve nasıl yerleştirdiğimizle sınırlıydık. Büyük bir bükülme yarıçapını korumak için üst tablada makaralar tasarladık. Bazen virajları dışarıda tutmak ve gereken tüm gevşekliği almak için yamaları farklı çerçevelerden geçirirdik. Artık azaltılmış bükülme yarıçapı (RBR) fiberi belirli bir standarda göre derecelendirildiğine göre, boşluğu doğrudan ünitede biriktirebilecek paneller, çerçeveler, duvar kutuları vb.

Gelecekte hücresel ağ radyoları?

Konsensüs budur. Mobil ağ operatörleri, günümüzün ve geleceğin sürekli artan bant genişliği gereksinimleri nedeniyle, mümkün olan her yerde hücresel ağ telsizlerine ana taşıyıcı ve ön taşıyıcı için tercih edilen teknoloji olarak fiberi seçecektir.

Kablonuzun ömrünü uzatmak için 7 ipucu

1. Hasar görmesini önlemek için kablo makaralarını uygun şekilde tutun

2. Kuruluma kadar kablolarınızın paketlendiğinden emin olun

3. Kanal düzenleri stratejik olarak tasarlanmalıdır

4. Mümkün olduğunca sürtünmeden kaçının

5. Kurulum ortamının sıcaklığının bilincinde olun

6. Ekstrem durumlar için kablo kodlarını öğrenin

7. Bakım ve kullanım için her zaman üreticinin tavsiyelerine uyun.

tr_TRTurkish